Haber arşivi

Savaş Sanatı : Gazze

Gazze

-"Halkın Cumhurbaşkanı" Yalanını Boykot ve Teshir Edelim

-"Halkın Cumhurbaşkanı" Yalanını Boykot ve Teshir Edelim . "Halkın Cumhurbaşkanı" yalanı Boykot edildiği için başta Kürt hareketinden çevreler ve onun sağında solunda dolaşan gruplar tepki gösteriyor. Nasıl S. Demirtaş'ı desteklemezsiniz, o halkın adayı vs. savunurlar öne sürüyorlar. Siz böyle yaparsanız kimse sizi desteklemez diyorlar. Bu şahıslara bir kaç söz:

"Halkın Cumhurbaşkanı" Yalanını Boykot ve Teshir Edelim

----"Halkın Cumhurbaşkanı" Yalanını Boykot Edelim . "Halkın Cumhurbaşkanı" yalanı Boykot edildiği için başta Kürt hareketinden çevreler ve onun sağında solunda dolaşan gruplar tepki gösteriyor. Nasıl S. Demirtaş'ı desteklemezsiniz, o halkın adayı vs. savunurlar öne sürüyorlar. Siz böyle yaparsanız kimse sizi desteklemez diyorlar. Bu şahıslara bir kaç söz:

Çetiner Kırtıloglu'nun bir karikatürünü paylaşıyorum.

Çetiner Kırtıloglu'nun bir karikatürünü paylaşıyorum.

Çetiner Kırtıloglu'nun bir karikatürünü paylaşıyorum.

Çetiner Kırtıloglu'nun bir karikatürünü paylaşıyorum.

Partizan'cı Kirveye Mektup

“Ellerinde lolipoplar, geliyor lubunyalar” diyerek katıldığın Trans Onur Yürüyüşü için Özgür Gelecek gazetesine izlenimini şöyle yazmışsın: “Sanırım Partizan, Partizan olalı böyle bir eyleme katılmadı, ama yine de eylemi kendi eylemine döndürmeyi başardı.”

Bu yürüyüşün bir hafta ertesinde 29 Haziran 2014’te gerçekleşen ve yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı Eşcinsel Onur Yürüyüşü içinse bu kez İngiltere’nin İstanbul Başkonsolosu Leigh Turner Radikal’de yazdığı yazıyla çağrı yaptı; övünçle eşcinsel STK’lara İngiltere devleti adına verdikleri fonların ve desteklerin notunu düşerek.

MKP Legal Mücadeleyi Nerede Verecek?

MKP Kongresiyle legal mücadeleye doğru evrileceğini deklare ederken bir yandanda "seçimle devrim olmaz" sloganının arkasına sığınarak sırf HDP adayını desteklememek için bahane üretiyor. Evet seçimle devrim olmayacak tabi ama şunun bilinmesinde fayda var: MKP ikiyüzlülük yapıyor! Legalleşen MKP acaba bu seçim sonrasındamı kongre kararlarını uygulayacak? Legalleşiyorsan içini o kadar boşalttığınız radikal "seçimle devrim olmaz" sözünü kullanma bari..Sizin boykotunuz ancak HDP'yi kapsar, Chp^yi değil. Bunu Dersimliler çok iyi biliyor..

MLSPB DAVASI ESKİ TUTSAKLARDAN...

21.07.2014

(AÇIKLAMANIN İMZACILARI; Hasan Şensoy, İbrahim Yirik, Muzaffer Başar, Battal Uğun, Veli Metin Ulu, Süleyman Sezer, Süleyman Biber, Yılmaz Bektaş)

BASINA VE HALKLARA

DEVRİMİN ADI ROJOVA

Tek ayaklı boykotçuluk ve utangaç verici tavırsızlık!

Tek ayaklı boykotçuluk ve utangaç verici tavırsızlık!
Pazartesi, 21 Temmuz 2014 11:22 E-posta Yazdır PDF

102106 2Cumhurbaşkanlığı seçimleri devrimci, demokratik ve halk saflarındaki siyasal kesimlerin aldığı tavra ve onu içeriklendirmesine bağlı olarak esasında bir turnosol işlevi de görmüştür. Birçok siyasal hareket süreçteki tavrını belli etmiştir. Bu tavırlar kabaca üç kategoriye ayrılabilir.

Tek ayaklı boykotçuluk ve utangaç verici tavırsızlık!

Tek ayaklı boykotçuluk ve utangaç verici tavırsızlık!

21 Temmuz 2014 | 14:19

102106_2PARTİZAN – 21-07-2014- Cumhurbaşkanlığı seçimleri devrimci, demokratik ve halk saflarındaki siyasal kesimlerin aldığı tavra ve onu içeriklendirmesine bağlı olarak esasında bir turnosol işlevi de görmüştür. Birçok siyasal hareket süreçteki tavrını belli etmiştir. Bu tavırlar kabaca üç kategoriye ayrılabilir.

Ankara'nın Değil, Gökçek'in Ulaşım Planı

Ankara'nın Değil, Gökçek'in Ulaşım Planı

İlknur Sudaş
Yazar: Nurettin Öztatar
Kaynak: haber.sol.org
3 Şubat 2014, 17:20
184 defa okundu.

CEPHE AHLAKI KOCA IR AHLAKSIZLIKTIR

Fuhuş pazarlığı ve Halk Cephesi: Devrimci ahlak kimin ahlakı?

MKP Somurgeci , isgalci TC ile Baris Degil Bagimsiz Kurdistan diyor

MKP :BAGIMSIZ BIRLESIK DEMOKRATIK SOSYALIST KURDISTAN IDEALI VE HER SART ALTINDA ULUSLARIN KENDI KADERINI TAYIN HAKKINI SAVUBUYOR . TC : Burjuvazisi , AKP "si , Devleti , MITI ,ITI ile Baris"i Degil

AKP'nin sahte seçimine katılmıyoruz

Recep Tayyip Erdoğan'a oy vermiyoruz. Gericilik, vurgunculuk ve savaş rejiminin yörüngesinde hareket eden diğer iki adayı da desteklemiyoruz.

Sayfalar